Outfity

Rock outfit

22. srpna 2014 v 0:54 | BowlerLady
Přiznám se, že nejsem úplně typ na nějaké krutopřísně rockové sexy outfity. Na druhou stranu, nejsem ani nějaký jemný dívčí typ, takže volánky, kraječky a tak...hmm, taky nic pro mě. Takže varianta "splácnout to všechno dohromady" je jako dělaná pro mě. Tady vám hrdě představuji výsledek :-)
Outfit je vlastně jednoduchý, základ je klasická černá kožená sukně (jeden z mých nejlepších úlovků z blešáku) a béžové tílko beze švů (S.Oliver). Čím jiným tuhle kombinaci doplnit, než černými lodičkami. Rockovým a zároveň romantickým prvkem je kožená bunda, můj poslední úlovek, kterým jsem se již pochlubila v minulém článku. Je květovaná a také zdobená cvočky na asymetrické klopě. Dalším doplňkem je vintage prsten. Potrpím si na tyhle detaily, které jsou takovou tou třešničkou. Žádné další šperky jsem už nepřidávala, myslím, že by to bylo naprosto zbytečné, vzhledem ke vzorované bundě.
Tady je bližší fotka prstenu, kde jsem ho koupila, to opravdu netuším, mám ho vážně dlouho :-)

Letní outfit

4. srpna 2014 v 22:51 | BowlerLady
Dnešní článeček bude o módě :-). Na létě je super, že si nemusím dávat s outfity takovou práci. Víceméně se nedá nosit nic jiného než kraťasy/sukně, tričko/top a občas nějaké ty šaty. Přesně v tomto duchu se ponese i můj dnešní outfit. Skládá se z plavek (v létě plavky skoro nesundávám), jemně růžového topu a denimové sukně. Na nohy jsem navlíkla světle tyrkysové plátěné tenisky (na fotce je budete hledat marně, ráda ťapkám jen tak na boso a přesně tak jsem na fotce zachycena). S čím jsem si vyhrála byly materiály. Skombinovala jsem strukturu bílé krajky na plavkách s topem z jemného šifonu. Denim je poměrně tuhý a pevný materiál, vytváří tak protipól rozevlátému topu. Doplňků už není třeba, a kdyby přeci jen, zvolila bych delší řetízek nebo náhrdelník. No a barvy jsou typicky letní- jemné pastelové odstíny. Dopřávám si je, dokud můžu :-)
 
 

Reklama